הערכה היחידה מסוגה בעולם אשר מחדשת ומצפה את הפנס בחומרי הגנה ושקיפות מלאים לחץ לצפייה בסרטון

הכנה לטסט השנתי

מחדשים את רישיון הרכב ? זה הזמן לבצע הכנה לטסט שנתי

בכל שנה זה מתחיל מחדש עם קבלת הרישיון לתשלום בתיבת הדואר - הטסט השנתי. על אף שקשה להגדיר את הטסט כהליך נעים במיוחד, הרי שאי אפשר לוותר עליו מה גם שמדובר בהליך שמטרתו לדאוג לבטיחותנו. חשוב אם כך, שנכיר את הדרכים לבצע הכנה לטסט שנתי על מנת לעבור אותו בקלות ובצורה נכונה, וכן לנצל את הטיפול במסגרת הכנת הרכב לטסט שנתי על מנת לשמור על בטיחותנו אנו.

 

הכנה לטסט שנתי - בדיקות ומנהלות הקשורות לטסט עצמו

את הטסט השנתי יש לבצע אחת לשנה, עם מועד פקיעת רישיון הרכב, בכל מכון רישוי רכב מורשה. הבדיקה זהה בכל המכונים והיא נמשכת כחצי שעה ועד שעה (כתלות בסוג הרכב ובסוג הבדיקות שעליו לעבור, לא כולל את התור בכניסה). בעת ההגעה למכון הרישוי יש להצטייד בתעודת הזהות של בעל הרכב, בטופס הרישיון החדש של הרכב (לאחר ששולם), ביטוח חובה וכמובן – כסף מזומן או כרטיס אשראי על מנת לשלם בעבור הבדיקה (לא כל מכוני הרישוי מקבלים המחאות).
בסיומו של הטסט תדעו אם עברתם אותו בהצלחה או שמא נכשלתם, או אז תקבלו את רשימת הליקויים אותה תידרשו לבצע טרם שתחזרו על הטסט פעם נוספת, עם ארכה של שבוע בטרם יפוג הרישיון.

 

על החשיבות ועל היתרונות הגלומים בביצוע הכנה לטסט שנתי

כמו שאתם מתכוננים לפני כל מבחן חשוב, גם לאוטו שלכם מגיעה הכנת הרכב לטסט שנתי, אותה מומלץ לבצע מספר ימים לפני מועד הטסט. הכנה לטסט שנתימבוצעת בכל מוסך מורשה (רצוי במוסך הקבוע בו הרכב שלכם מטופל), ונמשכת כמספר שעות. במהלך הכנה לטסט שנתי ייבדק הרכב, תבוצע עליו סימולציה של טסט אמיתי, ויבוצעו התיקונים הנדרשים לשמירה על בטיחותו של הרכב. ישנם מוסכים שיבצעו הכנת הרכב לטסט שנתי וגם ייקחו את הרכב לביצוע הטסט עצמו (תמורת סכום סמלי). מדובר אומנם במותרות, אולם כאלה ששווה לפרגן לעצמנו (בטח עם סיומה של הכנת הרכב לטסט שנתי , שאז הרכב מוכן וערוך לטסט עצמו).

 

מבצעים הכנה לטסט שנתי ? אל תשכחו לטפל בפנסים עם הערכה של CarTaract!

אחד מרכיבי הרכב המרכזיים הנבדקים במהלך הטסט הם פנסי רכב, לפיכך בעת ביצוע הכנה לטסט שנתי חשוב מאוד לטפל בפנסים, לנקותם, ולבדוק כי הם מאירים באופן איכותי וסימטרי. הכנת הרכב לטסט שנתי הדואגת לפנסים תעשה שימוש בערכת חידוש פנסים לרכב הנמכרת על ידי CarTaract, היות ורק היא מבטיחה את ניקיונם המוחלט של פנסי הרכב ויעילותם המושלמת בזמן הבדיקה ולאחריה. הכנת הרכב לטסט שנתי בעזרת CarTaract, תאפשר לבודקים להבין כי מדובר ברכב מטופל, מטופל ושמור, ואין ספק כי הם יתרשמו. מאוד.