הערכה היחידה מסוגה בעולם אשר מחדשת ומצפה את הפנס בחומרי הגנה ושקיפות מלאים לחץ לצפייה בסרטון

אודות המוצר

ערכת חידוש פנסים - פתרון זול מהיר ואיכותי

דברים שחשוב להבין לפני שמבצעים חידוש פנסים ברכב: פלסטיק הוא חומר רך שאינו מוגן באופן טבעי מול נזקי הטבע ולכן בשלב הייצור, מוכנסים תוספים אשר אמורים להקנות תכונות והגנות לפנס כגון: עמידות לשריטות, עמידות לקרינת UV ועוד.
תוספים אלו מאבדים מיכולתם להגן על הפנסים לאחר תקופה של בין 2-3 שנים מרגע עליית הרכב לכביש, עקב חשיפת הפנסים לקרני השמש החזקה, הפוגעת בפלסטיקה וגורמת לעכירות, צהבהבות של שטח פני הפנס וכיוצא בזה פיזור האור והניראות הופך לקוי וחזית הרכב הופכת למיושנת.
מחירם של פנסים מקוריים נע בין 600 ש"ח - 6000 ש"ח תלוי בסוג הרכב, לא כולל פרוק, הרכבה והפסד זמן יקר.
אנו אומרים עד כאן!!! יש פתרון זול, מהיר ואיכותי לבעיית פנסי הרכב.

cartaract

 

ערכת חידוש פנסים - עם ציפוי הגנה ייחודי

בכדי לבצע עבודת חידוש פנסים מושלמת לרכב, חובה לצפות אותו מחדש בחומר הגנה שיודע להעניק לפנס את כל ההגנות (כמו היצרן בתהליך הייצור) אשר מעניקים לפנס שקיפות, ברק, עמידות לשריטות, כמיקלים והגנות UV.
חברת ש.ש איכות במוצר, אשר פיתחה את המוצר עבור חידוש הפנסים במשך שנים של מחקר ופיתוח עד לקבלת הפורמולה המושלמת לביצוע חידוש מושלם לפנסים ולאורך זמן.
עד היום היה נהוג בארץ ובעולם לבצע חידוש פנסים באמצעות משחות פוליש למיניהם, אשר אינם מתחברים לפלסטיקה ומחזיקים מעמד חודש עד חודשיים ולאחר מכן, הפנס חוזר לעכירותו ואף גרוע מכך, מכיוון שבתהליך זה מסירים את כל ההגנות הבסיסיות של יצרן הרכב.
אנו מציעים לך פתרון איכותי יעיל וארוך טווח אשר עובד כמו קסם, צריך לראות על מנת להאמין וכל זאת במחיר מצחיק.

הזמן עכשיו וחסוך מאות ואלפי שקלים.
אין צורך בידע טכני, כלים, או מומחים, הכל קיים בערכה מלבד מים עם סבון.
הדבר החשוב ביותר בעת ביצוע חידוש פנסים הוא מריחת חומר ציפוי וההגנה היחודי שלנו, Cartaract.